Když je řeč o informovaných lidech, mnoho lidí si vybaví drbnu Kelišovou ze Slunce, seno. Té neuniklo opravdu nic. Abyste byli dokonale informovaní o všem důležitém, co se kolem vás děje, je zapotřebí mít po ruce skutečně silný zdroj informací. Bohužel jím často nejsou ani televizní noviny, které o mnoha kauzách mlčí a často uvádějí klamavé informace. Lépe je na tom internet, ovšem žádný server nedokáže informovat o všem důležité, co se událo.

Projekt, který ví o všem

Někteří lidé si jsou velmi dobře vědomi toho, jak slabé jsou informace na jednotlivých zdrojích a tak vznikl skvělý projekt Cerstvezpravy.cz, který zcela mění pohled na zpravodajství. Jelikož vyjde na každém webu něco, ale na žádném nevyjde všechno, tak tento web funguje tak, aby monitoroval obsah všech kvalitních českých webů a zobrazoval vám ho na jednom místě. Co to pro vás znamená? Znamená to jediné, že už nemusíte navštěvovat hromadu webů, ale stačí navštívit Cerstvezpravy.cz, kde naleznete všechny články, které v daný den vyšly. Aby byl v tolika článcích přehled, tak jsou články zobrazeny jen formou titulků, které si můžete rozkliknout na celý článek. Vše je navíc rozděleno podle zdrojů a také podle tématických kategorií, takže můžete například v kategorii se sportem vidět všechny sportovní články, které v daný den vyšly, to samé platí o kategorii s ekonomikou, auto&moto a tak dále.

Web vám ušetří hromadu času a také vám umožní mít konečně kompletní přehled. V sekci se zpravodajstvím najdete všechny události, které se za daný den staly a tak už se vám nestane, že by vám nějaká důležitá informace utekla. Konečně budete dokonale informovaní a pokud byste i tak měli strach, že vám nějaká důležitá novinka unikne, můžete si nechat informace o nových článcích nechat zasílat na email.