Pokud ještě nemáte dohodnutou pojistnou ochranu, snad ani není žádný zřejmý důvod, proč byste s podobnou věcí vůbec měli váhat. Byt nebo dům se nepojistí sám od sebe a v případě jakýchkoliv problémů – povodeň, požár, zloději a podobně – byste hradili veškeré škody z vlastní kapsy. A dost možná nemusí jít jen o váš majetek, pokud totiž způsobíte škodu sousedům, jste za ni také zodpovědní, i kdyby nešlo o žádný zlý úmysl.

Nemusíte vážit cestu na pobočku nebo někde čekat

Když se řekne pojištění nemovitosti, řada lidí si představí běh na dlouhou trať, nekonečnou administrativu a shánění řady razítek. Kalkulace, plány, posudky a spoustu dalšího, není divu, že všem naskakuje husí kůže. Jde ale o hodně dávnou minulost, protože v moderní době se podobné smlouvy řeší o sto procent jednodušeji.

Kromě osobních dat, která zadáte do připraveného formuláře, už stačí jedna jediná věc – k uzavření smlouvy musíte znát výměru vlastního bytu (což jistě není nic těžkého, případně se prostě podíváte na příslušný list vlastnictví). Jistě, až tak snadné to všechno je – kryti jste navíc nejen před základními riziky, ochrana je tu totiž naprosto komplexní! Pojištění občanské odpovědnosti je bonusem, který dostanete k pojištění Bezpečný domov PLUS, zcela zdarma.

A kolik to vlastně bude celé stát?

Pokud vás zajímá konkrétní cenovka, není nic snadnějšího než si ji zjistit jednoduše online. Ani zde totiž nemusíte vážit cestu na kamennou pobočku. V době, které vládne internet, by to snad bylo i poměrně nemístné.

Během minuty můžete mít jasněji, kalkulace pojištění nemovitosti vám ukáže cenovou hladinu, s níž je třeba počítat – zcela nezávazně si pak vše rozmyslíte a v případě zájmu uzavřete smlouvu, jak snadné! Rozhodně nemusíte nikam vážit cestu nebo dlouho čekat.