Spoříte celý rok na dovolenou? Mnoho lidí se celý rok těší na 1-2 týdny v roce, které stráví u moře. Česká republika nabízí mnoho krásných míst, kam se můžete podívat, ale nemá moře a je krásné se alespoň jednou za rok podívat do cizí země, užívat si jinou kulturu, jiné lidi a kochat se teplým podnebím. Je vaším cílem dovolená levně? Dokonce i levná dovolená může být krásná a často lepší než cesty do tropických rájů, stačí zvolit zemi, která je pro Čechy zaslíbeným letním krajem, Chorvatsko. Pokud jste ještě nezažili ten pocit, když vám místní teplé Jaderské moře omývá nohy při procházce po pláži, rozhodně byste to měli vyzkoušet. Chorvatsko se pyšní krásnou zachovalou přírodou, najdete zde jedny z nejkrásnějších pláží na světě, jsou tu příjemní lidé, je tu levno a dovolená vás vyjde doslova na pakatel.

Jak si zajistit dovolenou v Chorvatsku levně?

Nemusíte mít mnoho peněz, abyste si užili krásnou dovolenou v Chorvatsku, stačí se vyhnout všem cestovním kancelářím, protože u nich vždy platíte provize a to jsou peníze navíc. Dovolenou bez provize cestovním kancelářím si zajistíte na webu Ubytovanivchorvatsku.cz. Jde o obří katalog soukromého ubytování v této zemi. Najdete zde ubytování ve všech koutech Chorvatska a to pokaždé s přímými kontakty na majitele objektů.

Hledání ubytování je snadné, použít k němu můžete přehledně rozdělené kategorie, interaktivní mapku i filtr, kde si nastavíte potřebná kritéria. U každé nabídky nechybí podrobný popis a velké množství fotografií. Pokud máte oblíbenou lokalitu, bude pro vás hledání rychlé a snadné, jestliže Chorvatsko příliš neznáte, můžete vybírat klidně na blind. Obzvláště levnou záležitostí je, když půjdete do kategorie, kde najdete nabídky last minute chorvatsko. Najdete v ní akční nabídky a díky nim si můžete užít krásnou dovolenou i tehdy, pokud máte zrovna hluboko do kapsy a chcete přesto rodině zajistit dovolenou, kterou si užije naplno.