OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přemýšlíte, zda do vaší firmy zavést firemní stravování? Bojíte se, že se vám tato investice nevyplatí? Firemní stravování je skvělou možností pro zaměstnavatele, ale také zaměstnance a při výběru vhodné cateringové firmy může jít o dobrou volbu. Na jakou firmu však v oblasti stravování vsadit?

Stravování v práci

Zaměstnanci jsou často zvyklí nosit si své vlastní obědy do práce nebo si je objednávat. Pokud však provozujete větší firmu s větším množstvím zaměstnanců, je vhodné popřemýšlet o možnostech firemního stravování. Firemní stravování je také lákadlem pro nové zaměstnance, protože ti jistě ocení možnost najíst se přímo ve firmě za lepší peníz, než si dennodenně připravovat vlastní obědy. Spojený tak bude zaměstnanec, ale také zaměstnavatel.

Cateringové služby

Pokud hledáte kvalitní firmu, která se zabývá cateringovým servisem, navštivte stránky Arter.cz . Právě Arter nabízí kvalitní cateringový servis a tím, že v oblasti gastronomických služeb působí už více než 20 let, má mnohé zkušenosti a dobré jméno. Běžně zajišťují recepce, rauty, svatební hostiny, zahradní party i tolik oblíbené kávové přestávky pro zaměstnance. Kromě toho nabízí právě také firemní stravování, distribuci hotových jídel, minutkových jídel, zachlazené stravy apod. Provozuje také prodejny potravin, tzv. kantýn.

Spokojený strávník = spokojený zaměstnanec

Myslete na to, že větší pracovní výkonosti dosahují také zaměstnanci, kteří mají dostatek energie, kterou získávají právě z potravin. Někteří z nich se sami odbývají a šetří na sobě, pokud jim nabídnete možnost firemního stravování, tato skutečnost se může celkem snadno změnit. Proto se spokojený strávník může brzy rovnat spokojenému výkonnému zaměstnanci, který si každý den může dopřát kvalitní oběd.