Poskytujete služby nebo prodáváte produkty? Firemní web může být hlavním zdrojem zakázek a můžete díky němu vybudovat velkou a úspěšnou společnost. Problém je v tom, že se tvorba webu velmi podceňuje a pokud na této položce budete šetřit, ovlivní to celý váš byznys. Firemní web musí mít atraktivní design, který okamžitě zaujme. Měl by být také přehledný, dobře se zobrazovat i na mobilních zařízeních a také by měl být snadno k nalezení ve vyhledávání.

Jak dosáhnout dokonalého webu?

Když si zajistíte profesionální web, získáte tím výhodu před konkurencí, protože když se bude potenciální zákazník rozhodovat, podoba webu může být rozhodujícím faktorem. Dnes se nejčastěji realizuje tvorba webů na WordPressu. Jaký je důvod? WordPress je všestranný redakční systém, na kterém můžete vytvořit jakýkoliv druh webu. Nejznámější firmy na trhu mají webové stránky postavené právě na tomto redakčním systému.

Ačkoliv si lze s WordPressem vytvořit web i svépomocí, je lepší přenechat tuto práci odborníkům. Zajisté nechcete, aby šlo o amatérský výsledek. Obraťte se na profesionály z WPDistro.cz, kteří mají s tvorbou webů více než 15 let zkušeností. Zajistí vám atraktivní firemní stránky, katalogové systémy, online magazíny, eshopy i další druhy webů právě na WordPressu. Postarají se o úzkou spolupráci, která povede k vytvoření designu na míru. Výsledný web bude obsahovat všechny potřebné funkce, bude responzivní, správně zabezpečení a z hlediska SEO plně validní. Takový web je nejlepším základem každého byznysu. Tým designerů a programátorů má jediný cíl, abyste získali to nejlepší možné řešení. Obrací se na ně jak velké společnosti, tak i drobní podnikatelé. Využijte služeb expertů i vy a zajistěte si takový web, na který budete hrdí a který vám bude neustále generovat nové zákazníky.