Zprávy v médiích nás stále přesvědčují o tom, že aktivita zlodějů nepolevuje. Chránit svůj majetek před nepovolanými hosty lze různým způsobem. Jedním z nejúčinnějších jsou fotopasti, ideálně když jsou napojeny na e-mail či mobilní telefon majitele. V případě neoprávněného vniknutí zloděje na pozemek obdrží majitel ihned zprávu, takže může okamžitě reagovat a uvědomit policii nebo hlídací agenturu. Fotopast není tak nákladným zařízením jako například kamerový systém. Přístroj je třeba umístit tak, aby jej zloděj nemohl spatřit a zničit.

Fotopasti Bunaty

O kvalitě a spolehlivosti profesionálních fotopastí Bunaty svědčí fakt, že je používá Policie ČR a více než 200 měst a obcí v ČR. Všechny fotopasti Bunaty pořizují fotografie zcela bezhlučně a bez viditelného záblesku, což je hlavní předpoklad úspěšnosti. Noční snímání o vlnové délce 940 mm je zcela neviditelné. Proto jsou fotopasti Bunaty vhodné nejen k ochraně majetku soukromých osob i měst a obcí, ale také je mohou používat myslivci nebo milovníci přírody. Fotopasti slouží v těchto případech ke sledování pohybu lesní zvěře nebo k pořizování unikátních záběrů zvěře či ptactva.

Proč značka Bunaty?

V nabídce prodejce fotopastí Bunaty najdete jednak fotopasti se záznamem na sd kartu, a jednak fotopasti s GSM přenosem, které odesílají fotografie přímo na e-mailovou adresu nebo na mobilní telefon. Fotopast Bunaty fotí a natáčí video za naprosté tmy a ani při přímém pohledu na ni nelze poznat, že vás fotí nebo natáčí. Většina v ČR dostupných fotopastí má displej na zadní straně těla fotopasti nebo natolik malý, že na displeji není prakticky nic vidět. Na rozdíl od jiných fotopastí, u kterých je problémem zacílit fotopast na požadovanou oblast, jsou fotopasti řady Bunaty full HD výjimkou. Disponují totiž velkým LCD displejem na své přední straně, takže nasměrování fotopasti je jednoduché. Na displeji můžete vidět, co bude fotopast snímat a navíc můžete využít integrovaného laserového ukazovátka pro přesné zaměření.