Začínáte se pomalu porozhlížet po možnost, jak by se daly rozšířit služby ve Vašem pneuservise? Poskytněte Vaším klientům možnost kvalitního mytí v automyčkách od společnosti BKF CarWash.

Výhody samooblužných automyček

Samoobslužné bezkontaktní myčky aut jsou oblíbené nejen u jejich provozovatelů, ale také u samotných řidičů. Samoobslužné bezkontaktní automyčky jsou prvním krokem k úspěšnému podnikání. Velmi často se používají jako doplňková služba nejen zmíněných pneuservisů, ale také čerpacích stanic, stanic technických služeb či u venkovských a maloměstských provozoven. Jsou vybaveny šesti základními mycími programy a jedním bonusovým. Všechny do jednoho se přitom postarají o důkladnou očistu vozidel. Více informací o jednotlivých mycích programech a dalších výhodách automyček od společnosti BKF CarWash se dovíte na této webové stránce bkfcarwash.cz. Myčky aut od společnosti BKF CarWash se doporučují používat především v menších a středně velkých obcích. Prvním krokem k úspěšnému podnikání je správný výběr místa. Jako ideální se jeví taková místa, kde se často shromažďuje velký počet lidí. Místo by mělo být dobře dostupné a taky viditelné.

Proč používat automyčky od společnosti BKF CarWash

Samoobslužná automyčka nenabízí výhody pouze majitelům aut, ale také svým provozovatelům. U samoobslužných bezkontaktních automyček není třeba, aby se o ni staral stálý zaměstnanec. Zatímco si řidič sám umývá vlastní automobil, majitel zařízení se může věnovat své práci. Automyčky od společnosti BKF CarWash jsou naprosto spolehlivé a poskytují absolutní uživatelský komfort. Samoobslužné myčky aut používají moderní technologii a je k nim možné obstarat velké množství doplňků. Zatímco modulární myčka je považována za skvělou alternativu kontejnerových myček a doporučují se především do míst se střední a nízkou intenzitou provozu, kontejnerové myčky se obvykle používají v místech s vysokou a střední intenzitou provozu.