Opět se v poslední době konaly průzkumy zabývající se tím, jak to Češi letos mají s letními dovolenými. Průzkumy ukázaly, že pro Čechy je dovolená doslova posvátná a že si nenechají ujít možnost na takovou dovolenou jet. Z průzkumů také vyplývá, že Češi jsou schopni si spořit na dovolenou po celý rok, jsou dokonce ochotni vzdát se všeho ostatního, jenom aby si mohli v klidu odpočinout třeba v létě u moře.

Samozřejmě se najdou mezi námi tací, kteří během roku nenaspoří dostatečné množství financí. Co tito lidé? Vzdávají se své dovolené nebo je to jinak? Pravdou je, že jedou i tak. I když si nenaspoří dostatečné množství financí, najdou je jinde než v keramickém prasátku. Dovolené se zkrátka nevzdají, ani kdyby se měli zadlužit.

Máte ten stejný problém, že jste si nenaspořili dostatečné množství financí? Pak se možná ptáte, jak financovat letošní dovolenou. A my vám poradíme!

Osobní půjčky

Řešením jsou jednoznačně osobní půjčky, o které můžete požádat ve společnosti PROFI CREDIT. Je třeba si uvědomit, že zatímco nebankovní půjčka je krátkodobý závazek, zážitky z dovolené budou v našich myslích napořád. Proto nezapomínejte na to, že kvůli dovolené není špatné si půjčit, nemusíte mít z toho špatné svědomí. Více byste litovali toho, kdybyste na žádnou dovolenou nejeli a na chvilku nezpomalili z vašeho jinak neustále rychlého životního tempa.

Rodina, přátelé

Nabízí se samozřejmě i možnost požádat rodinu a přátele. Jelikož last-minute dovolené nejsou nic extrémně drahého, pravděpodobně vám rodina, případně blízcí přátelé vyhoví. Půjčka od rodiny nebo od blízkých s sebou nese pár výhod, a to například to, že nebudete mít stanovený termín vrácení půjčky, také nebudete mít stanovené úroky, které se jinak pojí s typickými bankovními či nebankovními půjčkami.