akou roli hraje v životě pracovní obuv? Velmi velkou a je jedno, jestli pracujete v kanceláři nebo v dílně. Pracovní obuv by měla být pohodlná a anatomicky tvarovaná, aby dokázala podpořit zdravé držení těla nebolely z ní nohy a záda. Obzvláště důležitá je kvalitní obuv pro ty, kteří jsou většinu pracovní doby na nohou, nohy jsou více zatěžované a roste požadavek na kvalitní zpracování obuvi. Každý přistupuje k pracovní obuvi trochu jinak, ale ideální volbou při nákupu je obrátit se na kvalitní české značky. Jaké to jsou?

Prestige

Obuv Prestige je snad nejznámější v Čechách, proslavilo jí pohodlí, dlouhá životnost i precizní zpracování. Mnoho firem již celé roky nakupuje pro své zaměstnance právě obuv Prestige. Ačkoliv je velmi kvalitní, jednotlivé modely bot pořídíte velmi levně do 1000kč a to z nich dělá obuv s nejlepším poměrem ceny a kvality. Nejde jen o obuv do práce, značka Prestige nabízí boty i pro sport, volný čas a také boty pro děti. Nabízí mnoho bot a v tolika provedeních, že si vybere každý.

REPA

Když pracujete v dílně nebo v jakémkoliv jiném prostředí, kde potřebujete spolehlivou pevnou obuv s tvrdou podrážkou, nejlepší volbou je celokožená pracovní obuv REPA. Můžete si vybrat jak sandály, tak i polobotky a kotníkové boty. Tato obuv je natolik pohodlná, že ji rádi využijete i na volný čas nebo i turistiku. I tyto boty jsou z skvělé ceny a umožní vám pořídit si perfektní obuv aniž by to zasáhlo vaši peněženku. Obuv můžete vybírat online a sice v eshopu Repa.cz.

Chraňte se při práci

Při práci byste měli v první řadě myslet na své bezpečí, je zapotřebí se adekvátně chránit a kromě pracovní obuvi myslet i na ochranné pracovní pomůcky. I v tomto případě vám nejlépe pomůže eshop Repa.cz, kde naleznete pracovní rukavice a mnoho ochranných pracovních pomůcek pro svářeče, kováře a další profese.