Jak si zajistit kvalitní výrobky, jeden akumulátor pro všechny stroje, síť servisů a další výhody? Profesionální nářadí vás posune o kus dál.

Profesionální nářadí

Jaké máte nářadí? Orientujete se ve změti akumulátorů, různých úložných boxů a nepřehledných funkcí jednotlivých strojů? S tím může být konec. Profesionální nářadí byste si měli zvolit způsobem, aby nezatěžovalo vaši peněženku – pouze skutečně kvalitní výrobek se vyznačuje dlouhou životností a skvěle zařízenou sítí servisů. Víte o tom, že v Česku se dá sehnat nářadí od firmy Stanley Fatmax, což je největší výrobce profesionálního nářadí na světě? Již od roku 1843 je dbáno na špičkovou kvalitu výrobků a náročné standardy jsou neustále zvyšovány, ruku v ruce s moderními technologiemi.

Špičkové elektronářadí

Přejete si mít ve svém nářadí pořádek a neutrácet za zbytečné akumulátory, které pak dlouho hledáte, než naleznete ten správný? Elektronářadí Stanley Fatmax se mimo vysoké kvality může pyšnit i jednotným akumulátorem pro veškeré akumulátorové stroje – vrtačky, utahováky, kladiva, brusky, pily a hřebíkovačky jednoduše dobijete pomocí univerzální nabíječky vhodné pro všechny stroje. Dáváte přednost elektrickému nářadí? Vyberte si z široké škály vysoce kvalitních strojů, kterým právem věří zákazníci z více než 175 zemí světa a nebudete litovat.

Vše v pořádku

Je vaše nářadí přehledné? Pokud v odpovědi váháte, zamyslete se nad přínosem úložných systémů značky Stanley Fatmax. Boxy na nářadí s organizéry, přehledné propojovací úložné systémy pro uskladnění malých částí a příslušenství, brašny a pojízdné montážní boxy dodají na prestiži i vaší firmě, a vám přinesou významnou úsporu v podobě okamžitého přehledu nad všemi potřebami pro vaše podnikání. Díky kvalitním materiálům a přehledně řešeným produktům bude vaše nářadí vždy v pořádku.

Vsaďte na skutečně kvalitní nářadí.