Nejlepší je taková reklama, za kterou vám ostatní ještě zaplatí!

Maturitní noviny – jedna z nejjednodušších forem propagace, kterou můžete mít. Vždyť jde prakticky o vaši zakázku, za kterou dostanete zaplaceno. Splníte přesné požadavky, co si objednávající přeje a na konec takových novin prostě umístíte svoje logo. Takže každý, kdo tyto noviny uvidí – a věřte, že většinou je uvidí prakticky celá rodina toho studenta, který je přinese domů – si nevědomky vryje do paměti, kdo tuto službu poskytl. A nikdy nevíte, jestli někdo z nich nebude potřebovat službu podobnou a vy z toho budete mít další objednávku. Prostě nejlepší forma reklamy, kterou si může podnikatel přát.

Letáky A6 – pokud není jiná možnost, jak se prosadit reklamou, kterou vám někdo zaplatí, nezoufejte, vždy je tady možnost reklamy, která není nijak náročná – a už vůbec ne finančně. Nechte si natisknout letáky. Na co hned ty velké, které zabírají místo ve schránce a lidé jsou znechucení jenom z toho, když vidí, že schránka je zase přeplněna těmi velkými cáry papíru, které si schovávají na podpal do kamen. Leták rozměru A6 nezabere spoustu místa a hlavně – není na něm prostor pro zbytečné řeči. Text by měl být jasný, všeříkající, ale ne zbytečně dlouhý. Prostě vsaďte na poutavý slogan a krátké představení vaší firmy. Nejdůležitější je kontakt na vás a uvidíte, že letáky jistě zaberou.

Kapesní kalendáře – v dnešní moderní době sice kapesní kalendáře nahradily mobilní telefony, nicméně do peněženky se vejdou vždy. A divili byste se, kolik z nás jej právě v peněžence nosí! A co na takovém kalendáři je? No přeci opět vaše logo a krátký popis vašich služeb. Tak zařídíte, že lidé budou mít vaši „reklamu“ pořád při sobě – a to je velká výhoda.