Potřebujete přepravit nějaký balíček nebo dokonce balíčky z místa A do místa B? Na poště jsou neustálé fronty a to se vám úplně nelíbí. Hledáte tedy další způsoby, jak svůj balíček nechat dopravit na místo určení. Pokud máte svou firmu nebo v práci posíláte pravidelně balíčky, pak určitě řešíte finance a to, jak kvalitní služby budou poskytovány. Kurýrní služba je skvělou alternativou pro posílání balíčků a různých zásilek.

Když se řekne kurýrní služba

Kurýrní služba poskytuje všem svým zákazníkům služby na úrovni. Má za cíl doručit balíček nebo jakoukoliv jinou zásilku na místo určení. Jde v podstatě o obdobu poštovních služeb. Avšak naproti poštovním službám je kurýrní služba rychlá. Bývá doručena někdy ještě i týž den (záleží na nabídce jednotlivých kurýrních služeb). Rozdíl je také v ceně a ve způsobu naložení zásilky. Kurýrní služba umí přepravovat zásilky různých rozměrů i různé hmotnosti. Na rozdíl od poštovních služeb přivezou zásilku přímo k adresátovi, který si jí převezme.

Firma In Time Kurýr je jednou z takových kurýrních služeb, které zajišťují přepravu zásilek a to nejen po České a Slovenské republice. Společnost byla založená jako první soukromá, ryze česká kurýrní a spediční firma. Svým zákazníkům poskytuje mnoho kvalitních služeb. Využijte těchto služeb!

Kurýr v Praze?

Kurýrní služba v Praze nabízí opravdu široké portfolio. Zásilky můžete nechat doručit do České republiky, na vybraná místa na Slovensku. Dále také mohou zásilky putovat do Anglie, do Londýna a do dalších vybraných míst v Anglii a v rámci celého světa také do vybraných míst. Můžete si vybrat také express služby, kdy se zásilky dostanou do vybraných míst ještě tentýž den. Kromě klasických zásilek můžete nechat přepravit dopis, můžete si nechat garantovat čas doručení nebo si nechat celně odbavit zásilku.