Bez internetu si dnes málokdo umí život představit. Tento fenomén moderní doby se pro profesionály i běžné uživatele stal zdrojem informací, poučení i zábavy. Na jeho stránkách najdete úplně všechno, a proto není divu, že k internetu jsou dnes připojeny téměř všechny domácnosti, instituce, úřady, školy, hotely či knihovny. Každý pochopitelně hledá co nejvýhodnější podmínky a dává přednost zejména vyšší rychlosti a nízké ceně.

PřipojTo.cz patří k nejvýhodnějším

Jedná se o poskytovatele připojení k internetu a digitální televize po celé ČR. Ideálním službou je

především pro ty, kteří hledají vysoký výkon, nejnižší cenu, perfektní servis a zákaznickou podporu. Zájemcům o připojení k internetu nabízí možnost výběru ze široké palety tarifů s garantováním nejlepší ceny. Poskytovatel PřipojTo.cz však nedodává pouze jednorázové připojení k internetu do domácností či do kanceláří a jiných prostor. Nabízí také různé benefity, ke kterým patří například možnost přijímat televizní signál. Při sledování televize si tak můžete vybírat až ze stovky televizních programů. Po vyplnění jednoduchého formuláře a zaplacení měsíčního poplatku ve výši pouhých 229 korun, budete mít možnost sledovat televizní programy i na svém počítači, notebooku nebo chytrém telefonu. Další výhodou je příjem televizního signálu v digitální podobě, takže nemusíte kupovat nový televizor nebo set-top box.

Další výhody

Pokud se rozhodnete pro Internet Brno, můžete si vybrat ze dvou variant připojení, a to buď vzduchem nebo po kabelu. Pro domácnosti, ale i jiná stabilní místa, je rozhodně výhodnější připojení pomocí kabelového systému. Jeho předností je totiž mnohem větší spolehlivost a stabilita, protože nehrozí rušení příjmu v důsledku klimatických podmínek nebo jiných ruchů. Naopak v místech, kde jsou prováděny časté změny, přesuny či rozšiřování koncových uživatelů, je vhodnější připojení i internetu vzduchem. Všichni klienti Internetu Brno mohou využívat zákaznickou linku, která funguje nepřetržitě 24 hodin denně bez ohledu na to, zda se jedná o všední den, víkend nebo svátky.