Tu vyberete, tu něco zaplatíte a ani se nenadějete a finance jsou pryč. A vy si pak jen říkáte, za co všechno jste vlastně své peníze utratily. Pokud chcete mít nad svými penězi větší přehled, můžete se spolehnout na chytré aplikace ve svém mobilu.

Aplikace přímo od banky

Spolu s bankovním účtem vám vaše banka nabízí většinou tak přehlednou aplikace, která se spáruje s vaším účtem, a vy pak máte dokonalý přehled o všem, co se vám na účtu děje. Vidíte, za co jste kdy utratily peníze, historii a vývoj svého nakládání s financemi. Můžete si vytvořit jednotlivé kategorie a limity pro své peníze, a telefon vás poté upozorní na to, že jste nastavenou sumu překročili.

Dále pak můžete přímo v aplikaci odesílat platby a také si zakládat nov účty a využívat nabídek vaší banky. Jedná se tak v podstatě o internetové bankovnictví přímo ve vašem mobilu, ke kterému máte přístup kdykoliv. Aplikace bývají většinou i velmi dobře ochráněny a tak se nemusíte ničeho bát.

Ostatní aplikace

V obchodech s aplikacemi však existuje celá řada dalších aplikací, které slouží pro nejrůznější správu vašich financí. Díky těmto aplikacím můžete jednoduše sledovat, za co utrácíte, nastavit si alarmy a mnoho další velmi šikovných funkcí. Proto zvažte tohoto šikovného finančního pomocníka i do vašeho mobilu.