Role otců je v životě dítěte nezaměnitelná, proto není divu, že se dostává mezinárodní den otců čím dál tím více veřejnosti do podvědomí. Je to totiž svátek, kdy mohou děti vyjádřit svým tatínkům vděčnost, lásku i radost ze společně tráveného času.

Jaký dárek k mezinárodnímu dnu otců?

Den otců se slaví na počest otců a oslavuje nejen jejich rodičovskou roli, ale také vztah otce k dítěti a obecně roli otců ve společnosti. V mnoha zemích včetně České republiky připadá tento svátek na třetí neděli v červnu. V letošním kalendářním roce je to v neděli 16. června. Vašeho tatínka můžete v tento sváteční den mile překvapit krásným dárkem. Ten bez pochyby objevíte na internetovém portále Firmy na zážitky. Právě zde najdete dárky, které chytnou skutečně u srdce. Úsměv na rtech Vašemu tatínkovi vykouzlí již obdržené samotné obálky s dárkovým poukazem. Ať už patří Váš tatínek k vášnivým vyznavatelům adrenalinu nebo nejraději tráví volný čas se svou rodinou, úspěch bude zaručen. Věnovat můžete například poukázku na Adventure golf, vyhlídkový let vrtulníkem R44 nebo některý z gurmánských zážitků.

Čas na výběr svatebního daru

Kromě jedinečných dárků pro tatínky, můžete na internetovém portále Firmy na zážitky objevit také celou řadu tipů na dárky pro novomanžele. Léto patří tradičně k nejoblíbenějšímu období snoubenců, kdy uzavírají manželský svazek. Pokud jste i Vy obdrželi od někoho z Vašich blízkých pozvánku na svatební hostinu, pak si nemusíte zbytečně dlouho lámat hlavu nad výběrem svatebního daru. Firma na zážitky Vám velmi ráda poradí. Chvíli romantiky si novomanželé prodlouží během projížďky po Vltavě s horkou lázní, na delikatesním jídle si pochutnají na Kristině hrádku a pořádnou dávku adrenalinu zažijí během swing jumpingu.