Založit firmu v zahraničí dnes není nic složitého. I proto, že je možné využít pomoci kterou nabízejí třeba i profesionálové z ioffshore.cz. Díky nim je založení takové firmy nejenom jednoduché, ale je také rychlé a levné. Kladem je i možnost výběru z řady možností a také z řady lokalit. Jaké země patří mezi nejdoporučovanější?

Seychelská republika

Jistě se jedná o jednu z nejznámějších zemí, která bude v našem přehled figurovat. Rozlohou a populací se jedná o zemi malou. Mezi podnikateli však velmi známou. Třeba i proto že samotné založení offshore společnosti zde trvá jenom 2 dny. Dále nelze zapomínat ani na pozitivum spojené s daňovým zatížením. Zde je jeho kladem fakt, že se daně platí formou paušální pevně dané roční částky.

Belize

Druhá z velmi populárních zemí, kde je kladem také rychlé založení, stejně jako j zde kladem i to, že daň z příjmů zde má nulovou hodnotu. Jediné, co se platí, je roční poplatek ve výši 100 dolarů. To znamená, že v této zemi může být i menší, s menšími obraty, a přesto se podnikatelům vyplatí. Mezi další klady určitě patří:

Zajímavá prestiž

  • Akcie na majitele
  • Velká anonymita

Velká Británie

V našem výčtu rozhodně nesmí chybět ani tato nedaleká země, ve které lze založit firmu už za pouhých 5 dní. Pro mnohé může být lepším řešením než klasické daňové ráje, hlavně z důvodu prestiže. Navíc zajme také to, že pokud firma nemá žádné příjmy plynoucí z britských zdrojů, tak není povinna odvádět žádnou daň.

Spojené arabské emiráty

Nejenom, že jsou populární destinací pro dovolenou. Jedná se také o lokalitu, která začíná stále více zajímat podnikatele. Pokud je zvolen ten správný emirát, tak lze docílit jak nulového daňového zatížení, tak lze mluvit o t, že firma v této zemi působí velmi prestižně. Navíc zaujme i to, že zde neexistují limity na přísun kapitálu a zisku ze zahraničí.