Parkoviště a parkovací plochy bývají často chaotické a nepřehledné. Jedním ze způsobů, jak chaos na parkovací ploše zmírnit, je investovat do parkovacích sloupků, které jsou skvělé pro oddělení různých oblastí a usměrnění provozu.

Ve společnosti TOP Znak s.r.o. objevíte vysoce kvalitní parkovací sloupky. Díky velmi rozmanitému výběru jsou použitelné v téměř každé situaci. Jsou navržené tak, aby odolávaly proměnlivým českým povětrnostním vlivům.

Zajistěte bezpečnost pomocí vysoce kvalitních parkovacích sloupků

Zajistěte, aby bylo vaše parkovací místo pohodlné a bezpečné, když získáte parkovací sloupky. Instalace těchto parkovacích sloupků https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany/ pro parkoviště přináší mnoho výhod, včetně:

Pozorné řízení

Dobře viditelné parkovací sloupky jsou skvělé pro povzbuzení řidičů k větší opatrnosti a ohleduplnosti. Jasné barvy snadno přitahují pozornost řidičů i chodců a dávají jim větší prostorové povědomí, což přináší méně zbytečných nehod a nepříjemných situací.

Ochrana

Skvěle se hodí také pro ochranu před nárazy a nehodami. Pokud jsou v blízkosti nějaká skleněná okna, rozhodně přemýšlejte o zřízení nějakých parkovacích patníků, abyste omezili škody způsobené případnými nehodami, pokud by k nim došlo.

Odolné materiály

Všechny naše parkovací sloupky jsou vyrobeny z udržitelného a odolného materiálu, aby vyhovovaly různým klimatickým podmínkám ve středu Evropy. Můžete si být jisti, že při nákupu od skupiny TOP znak s.r.o. nezískáte nic jiného než ty nejkvalitnější parkovací sloupky.

Sloupky a zábrany z žárového zinku se vyznačují dobrou odolností, dvojitá protikorozní ochranná vrstva odolnost ještě více zvyšuje. Komaxitové zábrany jsou opatřeny bílým práškovým lakem, navíc s dvojí protikorozní ochranou. V obou případech se jedná o kvalitní materiály zaručující dlouhou životnost těchto zařízení.