S PPC reklamou se ve světě online stanete lépe viditelnými, navíc zaplatíte vždy jen za proklik na vaši stránku. Tato forma reklamy je opravdu efektivní, výhodná a přináší další mnohé výhody. Objevte, jak je to s PPC reklamou.

Platba jen za klik

Pod zkratkou PPC je ukryto spojení anglických slov Pay per Click, tedy zaplať za klik. U této formy reklamy tedy platíte jen za projevený zájem od potencionálního zákazníka či klienta. Platíte jen za uživatele, kteří mají opravdový zájem se o dané stránce, službě či produktech dozvědět více, jelikož klikli na zacílenou reklamu. V tomto směru je PPC reklama revoluční.

Účinná forma reklamy

PPC reklama může mít formu textového, bannerového, produktového, video či jiného inzerátu, a je placená za proklik. Takováto reklama může být umístěna v internetových vyhledávačích, partnerských vyhledávacích, na sociálních sítích a webových stránkách, které pro reklamu nabízejí prostor.

Pomoc od profesionálů

Nevíte si s PPC reklamou rady, ale rádi byste této nástroj používali pro zviditelnění vaší značky, produktu či služby? Dobrou volbou pro vás mohou být PPC kampaně zajištěné profesionály. Přivedou tak na váš web relevantní zákazníky, kteří se o vaši službu či produkt budou opravdu zajímat. Navíc vždy platíte až za prokliky.

Jaké výhody přináší?

Kromě toho, že už PPC reklamy platíte jen za prokliky, je tento typ reklamy výhodný možností přesného zacílení na potencionální klienty, sami si také určujete výši rozpočtu na reklamy a výsledky jsou znatelné velmi brzy, tzv. ihned po spuštění. Připravena vám může být také strategie přesně na míru, která bude vyhovovat vašim požadavkům, PPC reklama je také flexibilní, zvyšuje povědomí o vaší značce a přináší měřitelné výsledky.