Zamýšlíte se nad prodejem firmy a nevíte, jak to udělat, aby to bylo výhodné a pro vás dobré? Máte-li firmu, která vám vydělává, pracujete na ní a najednou pocítíte potřebu věnovat se něčemu jinému a jít zase o kus dál. Na řadu přichází prodej celé společnosti, protože je to možnost, jak se posunout a firma může fungovat dál. Nebo to máte naopak a hledáte možnost, jak si koupit už založenou společnost, která by vás ušetřila od spousty nejrůznějších papírových úkonů, chození na úřady a dalších věcí? Koupíte-li už hotovou společnost, spousta zařizování vám odpadne a zkrátí se celková doba čekání.

Prodej firmy je jednoduchý

Potřebujete začít podnikat ještě dnes? Založení společnosti není zrovna jednoduchá a hlavně rychlá záležitost, která by vám pomohla k firmě. Proto existují možnosti, jak si pomoci a celý proces značně zjednodušit. Například takové založení firmy, to je samo o sobě komplikovanější proces, ke kterému je nutno znát hned několik předpisů a legislativ. Jsou firmy, které vám pomohou a založení s.r.o. v České republice bude jednodušší, než si vůbec myslíte. Společnost Online Invest poskytuje full servis v založení české obchodní společnosti s ručením omezeným a to přímo na míru vám a vašim potřebám.

Prodej firmy, který se vyplatí

Máte firmu, ale je podle vás na čase pohnout se na jiné místo? O kus dál, najít nové uplatnění nebo novou inspiraci? Nedaří se vám tak, jak jste původně zamýšleli? Ať už je důvod k prodeji firmy jakýkoliv, stojíte před rozhodnutím. Prodat jen tak nebo na prodeji vydělat? Prodat společnost s několikaletou historií nebo s registrací DPH je dnes poměrně cenné. Můžete prodat ready made společnost, společnost s.r.o. s historií a mnohé další společnosti. Výhodný prodej firmy tak může být realitou, která vás může posunout dál.