Chcete podnikat rychle, ale všechny procesy, které se k tomu pojí, nejsou nic pro vás? Čekat na přidělení IČ čísla a další věci není nic pro vás? Celý proces zakládání společnosti je pro mnohé příliš zdlouhavý a je tomu tak. Než se vyřídí všechny potřebné papíry, čekací lhůty, občas zapomenete na některý z kroků nebo necháte doma důležitý papír či jej vyplníte špatně, to všechno jsou věci, bez kterých to nejde, které jsou důležité. Nechcete čekat? Pak je pro vás řešením ready made společnost. O co vlastně jde?

Co je to ready-made společnost?

Často se jí říká také předzaložená společnost. A jde o firmu, která je v podstatě připravena pro koncového zákazníka, kterému se prodává. Je zapsaná v obchodním rejstříku, má název, sídlo, svého jednatele, identifikační číslo a plně splacený kapitál. Aktuálně však nevyvíjí žádnou obchodní činnost, je takzvaně čistá a vytvořená pouze proto, aby byla následně prodána zákazníkovi. Ten s ní poté může nakládat, jak se mu zlíbí. Díky jednoduché koupi nemusí podnikat všechny kroky, které vedou k založení společnosti, vyhne se papírování, obcházení úřadů a podobně. Často je tato úspora až o deset pracovních dní, což už je hodně.

Mnohdy jsou tyto společnosti označovány za skořápky, kdy v podstatě nejsou ničím vyplněny a jen čekají na další využití. Nemusíte tak na nic čekat, můžete si ihned nechat vyrobit vizitky, razítka, smlouvy podepisovat a to vše ještě před zápisem změn do obchodního rejstříku! Jmenování probíhá ke dni, kdy vám společnosti je prodána. Chcete také svou ready made společnost? Pak jděte na https://ceska-ready-made.cz/ a kupte si tu svou společnost. V případě nejasností vám zde odpoví na vše, co potřebujete vědět a znát. Nic už vám nebude bránit naplno se vrhnout do práce a podnikání.