Pandemie COVID-19 změnila životy nás všech a změnila zároveň i to, jak mnoho firem funguje. Zatímco dříve se mnoho informací sdílelo v budovách mezi jednotlivými zaměstnanci a jednotlivé firmy se jezdily osobně navštěvovat, období pandemie tyto možnosti znemožnilo. To je hlavní důvod, proč stále více společností hledá cloudová řešení. U mnoha firem muselo dojít k masivní restrukturalizaci, aby přežily a nejlepším nástrojem, který vám umožní, aby firma stále fungovala i v období pandemie, je VDR, tedy virtuální datová místnost.

Udržujte kontakt se kolegy i zaměstnanci v cloudu

Mnoho lidí pracuje z home office a nemůže do práce dojíždět. VDR jim umožní být v neustálém kontaktu s ostatními a pracovat společně na projektech bez toho, aby s danými lidmi sdíleli daný prostor. Představte si situaci, kdy na firemním projektu pracuje několik desítek lidí. Za běžných okolností by byli v kanceláří a na projektu mohli společně pracovat. Ovšem díky VDR mohou pracovat na společném projektu i na dálku. VDR umožní nastavit přístup pouze pro konkrétní osoby, které budou mít ke sdíleným datům přístup. Můžete nasdílet data pro libovolné množství lidí a další lidi postupně přidávat.

Mnoho výhod

VDR má nespočet výhod a hlavní je bezpečnost. Je důležité, aby se ostatní lidé nedostali k citlivým dokumentům, se kterými pracujete. S VDR je můžete sdílet mezi povolané osoby zcela bezpečně. Vše je v souladu s ISO normami i GDPR. Práce s VDR je velmi rychlá, rychle můžete stahovat i nahrávat potřebné soubory a celá firma tak může pracovat i během krize jako dříve. VDR není potřeba nikam instalovat, vše je k dispozici online a nepotřebujete tak žádné IT specialisty, abyste toto řešení implementovali pro své zaměstnance, navíc zde máte neustále k dispozici podporu, která vám se vším poradí,. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro VDR, obraťte se na https://fordata.cz/