Čeká vás plánování rozlučky se svobodou pro vaši nejlepší kamarádku? Přemýšlíte, co vše byste měli zařídit a na co nesmíte zapomenout? V dnešním článku najdete na tyto otázky odpověď a to i s tipem, jaký originální dárek může vaši nejlepší kamarádku náležitě potěšit.

Téma

Prvotní rozhodnutí se bude jistě týkat tématu rozlučkové party. Samozřejmě, že stěžejním tématem je rozlučka se svobodou, ale můžete jej okořenit o zastřešující téma, jako je například sport, exotika, romantika či vybrat vhodnou barvu. Milovnice sportu ocení například více sportovní rozlučkovou party, naopak romantické duše ocení klidnější rozlučku v pohodovém duchu.

Místo

Čeká na vás výběr místa. Bude rozlučka probíhat v kavárně, baru či bude vícedenní? To vše je potřeba promyslet. Některé kamarádky ocení spíše jednovečerní rozlučku na diskotéce, jiné třeba vícedenní rozlučku spojenou s wellness víkendem, to vše je potřeba si promyslet, popřípadě probrat s budoucí nevěstou.

Kamarádky

Nezapomeňte včas informovat ostatní kamarádky, které by se měly rozlučky zúčastnit. Čím dříve jim dáte vědět, tím samozřejmě lépe. Pozvat můžete několik nejbližších kamarádek budoucí nevěsty či širší okolí, které vytvoří dobrou atmosféru.

Překvapení

Nezapomeňte ani na to, že na rozlučce by nemělo nikdy chybět řádné překvapení, ať už v podobě nečekaného plánu, mužské návštěvy či zajímavého dárku. Bez překvapení by nebyla rozlučka tou pravdou rozlučkou.

Dárky

Myslete také na dostatek dárků, které bude budoucí nevěsta jistě očekávat. Velmi originálním dárkem, který by neměl na rozlučce chybět, je erotická pomůcka. Darovat můžete například Venušiny kuličky či erekční kroužky, které jistě rozesmějí, ale také potěší. Skvělé je, že si dnes můžete nechat erotické pomůcky zasílat až domů velmi jednoduše a diskrétně.