Samostatně podnikat znamená být nezávislým. Než založíte vlastní firmu, musíte si promyslet podnikatelský záměr, předmět podnikání a najít odpovídající sídlo své firmy. Pokud budete všechny tyto kroky podstupovat sám, budete muset podstoupit administrativně náročný proces. Ztratíte tak mnoho času, který byste mohl věnovat rozjezdu svého podnikání. Existuje schůdnější cesta, kterou je využití služeb specializované firmy, která se zaměřuje na zakládání společností včetně zajištění sídla firmy.

O jaké služby se jedná?

Začátek podnikání vám usnadní společnost Super solution s.r.o., jejíž pracovníci mají s touto činnost bohaté zkušenosti. Založí vám firmu i korespondenčně na základě plné moci, a to ať budete kdekoliv na území ČR, nebo i v zahraničí. Založení firmy znamená zajištění vyhotovení veškerých potřebných dokumentů. Společnost za vás projedná vše s notářem, na Živnostenském úřadu pro vás zajistí živnostenský list, případně projedná v bance založení účtu, zajistí vše potřebné na finančním úřadu a nakonec zajistí i registraci vaší nové firmy v Obchodním rejstříku.

Zajištění sídla

Poskytnutí sídla a kontaktní adresy je základní službou společnosti Super solution. Tuto službu včetně řady doplňkových služeb usnadňujících administrativu spojenou s provozem firmy, lze shrnout pod jednotné označen „virtuální kancelář“. Můžete si vybrat adresu v Praze či v Brně, která vám zajistí prestiž u obchodních partnerů i u klientů a další výhody.

Co musíte pro získání sídla učinit?

Ať už budete chtít založit společnost s ručením omezeným nebo podnikat jako OSVČ, budete potřebovat sídlo. Díky společnosti Super solution získáte sídlo na prestižní adrese během několika minut. Postup je následující:

1. vyplníte objednávku a vyčkáte, až vás bude společnost kontaktovat kvůli získání

potřebných informací k uzavření smlouvy

2. Smlouva a souhlas s umístěním sídla bude vypracován co možná nejdříve a zaslán vám

ke kontrole a odsouhlasení na vaši e-mailovou adresu

3. Souhlas získáte ihned při podpisu smlouvy v kanceláři společnosti, nebo jej může

společnost zaslat korespondenčně

4. Souhlas poté předložíte živnostenskému úřadu nebo obchodnímu rejstříku.