Pokud slyšíte slovo zastavárna, pravděpodobně se vám vybaví pouliční ulička, mříže a nevzhledné prostředí. Dnes však zastavárny vypadají a fungují naprosto jinak. Jedná se o prostředníky, kteří vám finance poskytnou v hotovosti velmi rychle. Může se tak jednat o skvělý způsob, jak se vypořádat s finanční krizí.

Rychlá pomoc

Hledáte-li rychlou finanční pomoc, může pro vás být zastavárna skvělou volbou. Své cenné věci tak nemusíte prodávat a zbavovat se jich. Poskytnete je zastavárně a následně je můžete kdykoliv opět vyplatit zpět. O své oblíbené věci tak nemusíte přijít navždy. A co vše se dnes dá zastavit. Do zastavárny můžete zastavit například nemovitost, hodinky od luxusních značek, automobil či jiné cenné předměty, viz obrazy, elektronika či jiné dopravní prostředky.

Jak to funguje?

Obraťte se na dozastavy.cz. Jedná se o moderní firmu, jejíž hlavní pobočka zastavárny je v centru Prahy. Stačí si předem zavolat a domluvit se na schůzce, kde se vám budou plně věnovat a vše proběhne diskrétně. Potřebovat budete platný občanský průkaz či pas, popřípadě ověřenou plnou moc od majitele, která vás zplnomocní k tomu, abyste mohli uzavřít platnou smlouvu. Půjčí vám až 85 % ceny z daného předmětu.

Auto do zástavy?

Skvělou možností pro všechny, kteří se dostali do finanční nouze, je dát auto do zástavy. Díky tomu se rychle dostanete k poměrně vysoké sumě peněz, ta se odvíjí od hodnoty daného vozu. Skvělé také je, že i když je automobil v zástavě, můžete jej nadále používat. Za auto dostanete ihned peníze v hotovosti, ale automobil můžete i nadále, během zástavy, používat. Zástavy aut jsou skvělou možností, jak se dostat k penězům opravdu snadno a rychle. Nebojte se tedy, že byste nenašli řešení na svou dosavadní finanční krizi.