Mnoho lidí po celém světě i u nás zažívá vánoční stres, jakmile začne prosinec. Vánoce se blíží nezadržitelnou dynamikou, už víte, čím pohostíte svou rodinu? Nemusí se jednat jen o tradiční cukroví.

Nepečte a vše si tento rok užijte naprosto bez starostí. Bude jen stačit ozdobit stromek, připravit slané pohoštění a o zbytek se postaráme my. Zajistíme vám sladké dobrůtky, stejně tak jejich podobu dárečků pro vaše blízké a vše skvěle poslouží i jako dekorace. Nahlédněte do našeho e-shopu, kde se dozvíte mnohem více – https://www.frutiko.cz/

Tradice spojované s oslavami přinášejí sváteční náladu, ale pokud budete v jednom kole, začnete se vaše myšlení ubírat chaotickým směrem, co vše toužíte stihnout.

Nakupujte z pohodlí domova i na Vánoce

Nabízíme vám široké portfolio, které nyní můžete využít konkrétně i na Vánoce. Naše vánoční cupcakes, vánoční dortové nanuky, vánoční muffiny a další sváteční dobroty jsme pro vás proměnili do slavnostnějšího hávu. A víme moc dobře, že na prostřený vánoční stůl neodmyslitelně patří červená, bílá zelená.

Cukrovinky s dominantními symboly Vánoc jsou originální a plní úlohu také jako dekorativní doplněk. Vánoční muffiny jsou mimořádně povedené. Doplňte stůl o krásný ubrus a kupte si z našeho sortimentu také ovoce máčené v čokoládě, nějaký ten aperitiv a čerstvé květiny.

Vánoce se stanou nezapomenutelným zážitkem pro všechny!

Nemusíte se nutně držet tradic, ale můžete jít naproti dnešní moderní době. Pokud se vám přece jen zachce mít klasické Vánoce s cukrovím, lze našimi produkty, vaše vánoční pohoštění, pouze oživit pár kousky. Je to jen na vás, jakou zvolíte variantu.

 

Nezapomeňte při tom všem shonu ještě na Mikuláše. Darujte dětem mikulášský dárkový koš.

Nebudete litovat, je plný zdravých dobrot, které děti mohou jíst znovu a znovu, klidně na etapy.