Nemáte přehled v tom, co vaši zaměstnanci dělají a v jakém stavu jsou vaše projekty? Nevíte, jaká je návštěvnost vašeho webu nebo jaký je váš obrat? Připadá vám, že nemáte firmu pevně pod kontrolou? Pokud ano, dokáže vám pomoci CRM systém, jde o program, který využívají velké i malé firmy všech zaměření. Díky němu srovnáte firmu do latě, budete mít o všem přehled a budete ji pohodlně ovládat za pomoci jednoho programu. Vsaďte na český CRM systém AutoCRM, je jednoduchý, přehledný a přizpůsobí se vám.

Od řízení projektů až po zaměstnance

Tento program vás nebude zatěžovat funkcemi, které nepotřebujete, bude vám naopak upraven na míru tak, aby obsahoval jen funkce, bez kterých se při řízení firmy neobejdete. Mnoho lidí má problémy s řízením projektů, zaměstnanců a s plánováním. Zde můžete mít přístup ke každému zaměstnanci, vytvářet zakázky, přiřazovat je zaměstnancům a sledovat, v jakém jsou stavu. Konečně budete fungovat maximálně efektivně a nestane se vám, že byste měli zaměstnance, kteří se budou nudit.

Díky Ganntově diagramu si můžete přehledně zobrazovat návaznost projektů.

Budete mít přístup k harmonogramu zaměstnanců, uvidíte jejich vytíženost, docházku i efektivitu.

Jako součást programu si můžete přidat emailového klienta, abyste mohli komunikovat s vašimi klienty. Dokonce jim zde můžete vytvářet nabídky a hromadně rozesílat newslettery. U každého klienta si můžete zobrazit všechny potřebné informace, uvidíte třeba, jaké zakázky jste řešili, kolik vám vydělal a další. Nabízí se vám i správce souborů, kompletní fakturační systém, správce reklamních kampaní i nástroj pro sledování návštěvnosti. Zajisté oceníte zobrazování důležitých dat, která jste dříve neznali a umožní vám poznat, jak si vaše firma vede a podle toho plánovat další akce. Tento převratný systém si můžete vyzkoušet zdarma a to přímo na webu AutoCRM.cz.