Každý, kdo si pořídil venkovní žaluzie Praha, jistě uzná, že je to dokonalá stínící technika, která nabízí ještě celou řadu dalších výhod. Patří mezi ně regulace hluku a prachu, nepotřebujete klimatizaci a v neposlední řadě tvoří elegantní doplněk každého bydlení. Díky tomu patří v současné době mezi nejvyhledávanější možnosti venkovní stínící techniky.

Vyšší účinnost

Vnitřní žaluzie zachycují světlo a teplo až po průniku skrz sklo do interiéru. Oproti tomu žaluzie vnější brání průniku světla a tepla do místnosti. Díky nim nevzniká mezi stínící technikou a oknem skleníkový efekt a uvnitř místnosti tak zůstává přijatelná teplota. Do místnosti se dostává minimální množství tepla. Jeho množství závisí na typu vnějších žaluzií, na jejich vzdálenosti od skla a také na barevném provedení žaluzií.

Dokonalý architektonický prvek

Venkovní žaluzie Mladá Boleslav nejsou jen dokonalou stínící technikou, ale vhodně zvolený typ působí jako originální architektonický prvek, který mnohdy vytváří dominantu celého exteriéru. Výhodou je, že venkovní stínění lze použít téměř u jakéhokoli stavebního stylu. Vybírat lze z široké škály materiálů i barevných variací.

Komfortní řešení

Společnost Climax Kolář má ve své nabídce venkovní žaluzie s motorickým ovládáním, jež nabízí příjemný komfort. Volit lze také kombinace různých typů řízení. Clony se dají slučovat do libovolných skupin a dokonce je lze i napojit na centrální řídící panel budovy, který má na starosti vytápění, klimatizaci nebo zabezpečovací systémy.

Příjemné je i rychlé naklápění lamel, díky čemuž se snadno reguluje světlo a teplo v interiéru. Lze je využít jak pro okna malá, tak i velké prosklené plochy. Venkovní žaluzie nabízejí komfort i díky možnosti stínění a zároveň i větrání otevřeným oknem.