Čas letních dovolených se neúprosně blíží a vy přemýšlíte nad tím, kde strávíte svůj zasloužený odpočinek. Jednou z možností je Chorvatsko. Je to dovolenková destinace, kterou každoročně navštíví velké množství turistů a to hned z několika důvodů. Dovolena chorvatsko svým návštěvníkům nabízí nejen levné a kvalitní ubytování, ale také celou řadu aktivit, nádherné pláže a klidná zákoutí, kvalitní a chutnou stravu, možnost rekreace i rodinám s dětmi a dobrou dopravní obslužnost. Také počasí je zde velmi přijatelné.

Kde a jak se ubytovat

Chorvatsko svým návštěvníkům nabízí různé možnosti ubytování. Velmi oblíbené jsou apartmány chorvatsko. Využít můžete také nabídku ubytování v kempu. Chorvatsko nabízí velké množství poměrně dobře vybavených kempů, kde můžete trávit svoji letní dovolenou. Pokud hledáte kvalitní ubytování za nižší ceny, pak jsou kempy vhodnou volbou.

Další možností jsou hotely, které mají různou kvalitu služeb i vybavení. Většinou se jedná o hotely po rekonstrukci s nově postavenými bazény, wellness centry a zázemím. Pamatováno je i na rodiny s malými dětmi. Celá řada hotelů pro své malé návštěvníky nabízí zajímavé animační programy.

Velký zájem je i o ubytování v mobilních domech či v soukromí.

Velký výběr různých nabídek naleznete na webu ubytovanivchorvatsku.

Kam se vydat?

Chorvatsko nabízí celou řadu zajímavých míst. Některá jsou známá, jiná méně.

Mezi ta méně známá patří i ostrov Mijet, který je vlastně národním parkem a proto si celá řada návštěvníků myslí, že je vhodný pouze jako výletní místo, nikoli k ubytování. Ubytovat se zde můžete v městečku Pomena, do něhož se dostanete na katamaránu. K dispozici je velký hotel a několik restaurací. Využít můžete několik výletních lodí a plachetnice. Pro koupání jsou vhodná dvě jezera, která jsou ve skutečnosti velké mořské zátoky.