Patříte mezi začínající podnikatele a rádi byste rozjeli nové podnikání či rozšířili to stávající? Banka se však k vašemu požadavku postavila zamítavě? Není nic neobvyklého, že banka začínajícím podnikatelům většinou nepůjčí. Jedinou možností pak jsou půjčky pro podnikatele, které jsou daleko benevolentnější. V dnešní době se již nemusíte obávat, že by nebankovní úvěr na podnikání byl velice nevýhodný. Stačí zvolit vhodnou společnost. Dobrou volbou je společnost Premiot Finance For Your Business.

Rychlé a jednoduché vyřízení

Společnost Premiot Finance For Your Business provozuje webové stránky pujcky.zone, které jsou zaměřeny na půjčky pro podnikatele. Na půjčce od této společnosti oceníte rychlost vyřízení vaší žádosti o půjčku. Vše probíhá úplně online, takže nebudete muset navštěvovat žádnou pobočku. Na webu pouze vyplníte jednoduchou žádost o půjčku, která obsahuje několik základních informací o vás a samotné půjčce. Vyčkáte na telefon a do 24 hodin od schválení již můžete očekávat peníze na svém účtu.

Výhodná výše úroku

Pro nebankovní financování podnikaní je často typický nevýhodný úrok nebo skryté poplatky. U společnosti Premiot Finance For Your Business to však neplatí. Na webu pujcky.zone můžete získat úrok již od 12 % a skryté poplatky vám v žádném případě nehrozí. Všechny náležitosti půjčky budete mít předem stanoveny. Dobu splácení si můžete určit od jednoho měsíce až na 36 měsíců neboli 3 roky. Navíc se vyhnete veškeré byrokracii, která je typickou záležitostí především bankovního sektoru.

Půjčka až do výše 10 milionů

Mnoho podnikatelů ocení také výši poskytovaného úvěru, který činí až 10 milionů Kč. A není třeba dodávat žádné podklady, k čemu bude vaše půjčka sloužit. Získaný nebankovní úvěr pro firmy a podnikatele tak můžete využít na cokoliv. Výši úvěru získáte na základě hodnoty vaší nemovitosti, a to až do 70 % tržní ceny zajištěné nemovitosti. Může jít o jakýkoliv druh nemovitosti, jako je dům, byt, pozemek apod., kterou budete ručit.

Splňte si svůj podnikatelský sen s pujcky.zone i vy.