Máte nadbytečný vůz, kterého se chcete zbavit? Ať je pojízdný a plně funkční nebo jde o nepojízdný vrak, vždy existuje způsob, jak za vůz dostat hezké peníze. Mnoho lidí se obrací na autobazary nebo na vrakoviště, ale to není výhodné řešení. Znamená to pro vás mnoho papírování a následně čekání na peníze, často dostanete navíc jen pakatel. Naštěstí existuje služba Zahotove.cz, která umožňuje každému majiteli vozu výhodně se ho zbavit a to za takových podmínek, které vám bazary nenabídnou.

Poznejte výhody Zahotove.cz

Firma na Zahotove.cz vykupuje všechny druhy vozů, jak pojízdné vozy, tak i nepojízdné autovraky. Může jít osobní vozidla, nákladní vozidla nebo třeba i stavební stroje. Se svým vozem nikam nemusíte, firma si pro něj do druhého dne přijede a zcela zdarma vám ho odveze. Nezáleží tedy, jestli řešíte výkup aut liberec, Praha nebo pro jakékoliv jiné město. Ať už jste odkudkoliv, firma vůz odveze, čímž vám ušetří také čas navíc. A jak je to s penězi? Na ně čekat nemusíte, dostanete je vyplacené hned a v hotovosti.

Hrubou cenu za odkup vozu vám sdělí už předem a na místě vám pracovník po prohlídce upřesní čistou cenu. Ke zjištění ceny můžete využít i formulář na webu a ona se vám v krátké době ozve. Cena za váš vůz závisí na více faktorech, jde především o stav a kompletnost vozu, originalitu jednotlivých dílů a aktuální výkupní cenu železa. Firma za vás vyřídí všechno papírování, takže se nemusíte bát, že byste museli řešit byrokracii navíc. Na místě s vámi bude sepsána kupní smlouva a také vám bude předán protokol o ekologické likvidaci vozu.

Zahotove.cz má velký úspěch, snaží se jít totiž příkladem a každý, kdo není spokojen s bazary, se může na tuto společnost obrátit a rychle a jednoduše vůz prodat. Likvidace vozidel ještě nikdy nebyla výhodnější, pokud máte vůz, kterého se chcete zbavit, neváhejte firmu nezávazně kontaktovat a do druhého dne může být vůz pryč a vy budete mít v kapse hotovost za jeho prodej.