Pokud vlastníte či provozujete výrobní halu, velké sklady, větší obchod, jistě se potýkáte s úklidem. Mnoho společností si najímá úklidové firmy, které vše vyřeší za ně. Hodně obchodníků však nerado pouští do svých provozoven a firem cizí lidi a dávají přednost kmenovým zaměstnancům, kteří se o úklid postarají.

Pouze mop nestačí

Uklízecí vozík, který před sebou tlačí úklidový pracovníci, jehož součástí je mop a kýbl, viděl pravděpodobně každý. Je to sice možnost, jak se postarat o úklid větších prostor, ale není příliš efektivní. Pracovník se zbytečně nadře a úklid trvá dlouhou dobu. Ve výsledku nebude tolik efektivní jako za požití moderní techniky.

Využijte moderní techniku

Scrubmaster je mycí stroj, určený k čištění podlah. S jeho použitím dosáhnete dokonale čisté podlahy, včetně zákoutí, během krátké chvíle. Pracovník toho za svou směnu zvládne uklidit mnohem více, než s běžným mopem.

Vystupující hlava diskového kartáče umožňuje čištění blízko krajů, čímž šetří práci. Mycí stroj je velmi lehký a snadno přepravitelný díky nastavitelné rukojeti, což je výhodou pro ty, kteří mají více provozoven nebo vlastní větší dům a stroj tak mohou využít i k soukromým účelům.

Stroj je velmi snadno ovladatelný a pracovat s ní zvládne úplně každý. Díky integrované nabíječce nejste závislí na elektrické zásuvce a pod nohama pracovníka se nemotá žádná šňůra.

Kam pro kvalitní úklidovou techniku?

https://www.unikont.cz/uvodni-strana.html je přesně ten web, který hledáte, pokud sháníte techniku pro úklid venkovních i vnitřních prostor. Kromě samotné scrubmasteru u naleznete v jejich nabídce známé multicary, které jsou velmi praktické a díky mnoha druhům nástaveb, velmi univerzální. Ať už potřebujte techniku pro vnitřní nebo venkovní úklid, společnost UNIKONT GROUP s.r.o. je tou správnou volbou.