Pořídili jste si ojeté auto a rádi byste zainventovali do renovace jeho interiéru. Nechejte se firmou Vopi zlákat ke koupi nových autopotahů.

Proč právě autopotahy od Vopi?

Existuje hned několik důvodů, proč pořídit autopotahy právě u Vopi. Tomu nejvýhodnějšímu patří skutečnost, že jsou autopotahy šité přímo společností Vopi. Volit přitom můžete ze dvou možností a to autopotahů šitých na míru a autopotahů univerzálních. Ke snadnějšímu vyhledávání můžete použít korfigurátor přími na webovém portálu firmy Vopi. U autopotahů šitých na míru existuje volba z více než padesáti materiálů a barevných variant látek autopotahů. Univerzální autopotahy od Vopi patří k těm nejkvalitnějším autopotahům, který současný trh nabízí. To je dáno mimo jiné tím, že jsou šité skutečně kvalitním způsobem. Univerzální autopotahy jsou vybaveny také bočními airbagy. Ať už hledáte spíše univerzální autopotahy do auta barevné a neotřelé nebo spíše univerzální autopotahy klasické, s autopotahy od Vopi budete vždy maximálně spokojeni.

Vyberte si nový koberec

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi najdete nejen vybavení do automobilu, ale také kvalitní koberce do domácností či kanceláří. Nově zde www.vopi.cz můžete pořídit také zelené koberce imitující trávník na Vaši verandu či balkon. Z e-shopu Vopi tak snadno a rychle vybavíte každou místnost Vaší domácnosti. Zatímco dětské koberce od Vopi jsou oblíbené pro své nejrozmanitější motivy, materiály a barvy, kusové koberce od Vopi hýří elegantností. Všechny koberce jsou pak vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Dětský koberec od Vopi si vybere každý malý uličník či roztomilá princezna. Vopi totiž prodává dětské koberce plné pohádkových postaviček, Disney příběhů, ale i ty s motivem infrastruktury měst, moří a farem. Sdílí-li Vaše děti společný pokoj, pak můžete bez obav zvolit dětský koberec s motivem populárních deskových her.