Nasedniajed.cz nabízí nové dodávky k prodeji a ihned k odběru. Společnost se specializuje nejen na valníky s plachtou, ale i na další typy nástaveb. Také nabízí klasické furgon dodávky. Skladem naleznete i samotné podvozky L3H1 pro nástavby dle vaší specifikace.

Proč právě Nasedniajed?

Společnost dodává kvalitní české nástavby, s nadstandardní výbavou. Není potřeba tachograf a pro řízení si vystačíte s ŘP skupiny B. Vozidla jsou připravena k okamžitému dodání a jistě oceníte i velmi nízké provozní náklady.

Nový Opel Movano Van L2H2

Objednáte-li si dodávky L2H2, můžete čerpat speciální bonusy.

  • Bonusy pro živnostníky, OSVČ a malé firmy

Patříte-li do této kategorie, můžete využít možnost jednoho servisu v domovském servisu zdarma nebo náhradní vozidlo zdarma v případě pojistné události po dobu opravy vaší dodávky. Bonus můžete čerpat v případě financování Opel Finance.

  • Bonusy pro spedice a smluvní dopravce

Tato kategorie má v nabídce palivovou kartu v hodnotě 10 000 Kč, polepy na vozidlo v celkové hodnotě 5 000 Kč a v případě pojistné události a nutnosti opravy vaší dodávky, možnost zapůjčit si zdarma náhradní vozidlo. Bonusy lze uplatnit v případě financování Opel Finance.

V základní výbavě dodávky se můžete těšit na ABS s brzdovým asistentem, ESP (Elektronický stabilizační systém) + ASR (systém trakční kontroly), dálkové ovládání centrálního zamykání – to umožní klíč se třemi tlačítky, nebo třeba posilovač řízení. Řidiči zajisté uvítají výškově nastavitelný volant nebo výškově nastavitelné sedadlo opatřené loketní opěrkou. Díky nim je vaše jízda daleko pohodlnější.

Podrobnější popis vozidla naleznete na stránkách nasedniajed.cz.

Nový Opel Movano Van L3H2

Dodávky L3H2 poskytují stejné bonusy jako předchozí model.

Do základní výbavy tohoto modelu patří airbag řidiče, ABS s brzdovým asistentem, ESP (Elektronický stabilizační systém) + ASR (systém trakční kontroly) , dálkové ovládání centrálního zamykání, palubní počítač a další. Podrobný popis si prostudujte na webu nasedniajed.