Připadá vám, že už se ztrácíte ve všech těch povinnostech, které musíte dělat? Živnostníci ani firmy to v tuzemsku nemají lehké, podnikat znamená akceptovat obrovskou byrokratickou zátěž, která se na ně valí ze všech stran. Sotva dokončíte jednu povinnost, hned vás čeká další. Týká se to i odpadů, mnoho firem vyprodukuje více než 100 kilogramů nebezpečného nebo 100 tun běžného odpadu za rok a to pro ně znamená další povinnosti navíc.

Musí podávat roční hlášení za odpady, čemuž předchází potřeba se registrovat na ISPOP.cz. Hlášení musíte podávat za všechny vaše provozovny. Tím to bohužel nekončí, také je potřeba vést průběžnou evidenci nakládání s odpady, také je nutné zpracovat a odeslat výkaz statistiky o odpadech na Český statistický úřad.

Pomoc, která přijde vhod

Pokud je toho na vás moc a potřebujete se naplno věnovat práci, obraťte se na firmu ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s.r.o., která ráda převezme veškeré starosti s odpady za vás a vyřídí za vás všechny povinnosti, včetně zpracování a odeslání ročního hlášení za odpad. Tuto službu nabízí pro firmy, pro živnostníky i pro obce. Již nespočet spokojených klientů využívá této služby a šetří si tak zbytečné starosti navíc. Jaká je cena za roční hlášení za odpady? Velmi příjemná. Společnost je důsledná a zkušení pracovníci se postarají, aby vše bylo řádně vyřízeno. Neriskujte špatným vyplněním, společnost má mnoho zkušeností a vše zařídí správně. Navíc je velmi rychlá, zatímco většina lidí tyto povinnosti odkládá, společnost se postará o co nejrychlejší vyřízení, jednoduše jí odešlete potřebné dokumenty a po zaplacení za službu roční hlášení do 10 pracovních dnů vytvoří a odešle na ISPOP i na váš email. Podívejte se na stránky Rocnihlaseni.cz, najdete zde podrobné informace a možnost objednání služby.